Obozy młodzieżowe

Wypoczynek

Niemieckie Trio

Dzień 1
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd do Poczdamu – miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie kompleksu pałacowo-ogrodowego Sanssouci, w tym m. in.: Nowy Pałac, Oranżeria oraz spacer po ogrodach. Dzisiaj pałace Parku Sanssouci stanowią zapierające dech w piersiach kulisy takich imprez, jak Poczdamskie Koncerty Dworskie czy festiwale muzyczne. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do centrum Berlina. Zwiedzanie miasta: Aleksanderplatz – słynny plac w centrum stolicy nazwany na cześć cara Aleksandra, znana aleja Unter den Linden, Brama Brandenburska – jeden z najbardziej charakterystycznych punktów miasta, Statua Zwycięstwa, Gmach Reichstagu – siedziba parlamentu, Muzeum Pergamońskie – jedno z najsławniejszych muzeów europejskich, słynące ze zbiorów antycznej architektury oraz hellenistycznej rzeźby, Europa Center, Kaiser Wilhelm Gedächtniskirche – Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma, ulica Kurfürstendamm pełna eleganckich sklepów światowych projektantów mody. Powrót do hotelu i nocleg. 
Dzień 3
Śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd do Tropical Islands – największego w Europie kompleksu krytych basenów, w którym stworzono warunki przypominające tropikalną wyspę. Po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do kraju w godzinach nocnych.
Cena zawiera:
zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu ***/** , pokoje 2-, 3-os. z łazienkami, 
wyżywienie: 2 śniadania, 
transport: przejazd komfortowym autokarem, 
opiekę pilota na całej trasie, 
ubezpieczenie NNW, KL, bagaż, CP (choroby przewlekłe) - SIGNAL IDUNA S.A.
Cena nie zawiera:
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za lokalnych przewodników, zestawów słuchawkowych audio guide - łącznie ok. 70 EUR.
Opcjonalnie: 
dopłata do pokoju 1-osobowego - 250 zł,
dopłata do obiadokolacji - 110 zł (2 obiadokolacje).

Zapytaj o powyższą ofertę!

Dodaj do ulubionych
Słowa kluczowe: Wycieczki, objazdowe, Niemcy
Numer oferty: 808/3