Rezerwacje

JAK ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ LUB WCZASY PRZEZ INTERNET?

 

REZERWACJA ZE STRONY INTERNETOWEJ

 

1. W menu bocznym wyszukaj intersującą Cię wycieczkę.

2. Sprawdź terminy i wybierz ten, który Ci odpowiada.

3. Kliknij "REZERWUJ": wyświetli się formularz, w którym należy podać swoje dane kontektowe i liczbę osób. W uwagach wpisz pytania, które chcesz nam zadać oraz podaj informacje dotyczące:

- preferowanego miejsca wyjazdu/wylotu,

- wyboru opcji wyżywienia,

- wyboru dodatkowego bagażu (w przypadku lotów).

4. Kliknij "wyślij". System automatycznie prześle potwierdzenie złożenia zapytania na Twój adres e-mail. Nie jest to jeszcze rezerwacja.

5. W odpowiedzi na Twoje zapytanie otrzymasz pełną ofertę wycieczki przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Sprawdź, czy wszystko się zgadza.

6. Poprosimy Cię o przesłanie danych do umowy. Następnie przygotujemy komplet dokumentów i odeślemy je do Ciebie. Dokumenty należy podpisać i odesłać do nas mailem wraz z potwierdzeniem wpłaty zaliczki (30 %) lub całości kwoty.

7. Przed rozpocząciem imprezy potwierdzimy telefonicznie godzinę wyjazdu/wylotu. Prześlemy także dodatkowe dokumenty i informacje (jeśli takie są wymagane).

 

REZERWACJA PRZEZ ZAPYTANIE MAILOWE

 

1. Wyślij nam maila z zapytaniem o wycieczkę/wczasy na adres info@ecotour.com.pl.

2. W wiadomości podaj następujące informacje:

- nazwa wycieczki/kierunek wyjazdu,

- preferowany termin/okres wyjazdu,

- preferowane miejsce wyjadu/wylotu,

- liczba osób,

- w przypadku wczasów: typ wyżywienia (all inclusive, HB, BB, we własnym zakresie), preferencje dot. hotelu (standard, liczba gwiazdek, odległość od plaży, dodatkowe atrakcje). 

3. W odpowiedzi na Twoje zapytanie otrzymasz pełną ofertę wycieczki/wczasów przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

4. Wybierz ofertę, która Cię interesuje. Jeśli masz dodatkowe pytania - napisz lub zadzwoń.

6. W celu rezerwacji poprosimy Cię o przesłanie danych do umowy. Następnie przygotujemy komplet dokumentów i odeślemy je do Ciebie. Dokumenty należy podpisać i odesłać do nas mailem wraz z potwierdzeniem wpłaty zaliczki (30 %) lub całości kwoty.

7. Przed rozpocząciem imprezy potwierdzimy telefonicznie godzinę wyjazdu/wylotu. Prześlemy także dodatkowe dokumenty i informacje (jeśli takie są wymagane).