Kraje Beneluxu - Wycieczka Objazdowa

Dzień 1 

Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Nocny przejazd przez teren Niemiec w kierunku Luksemburga. 

Dzień 2 

W godzinach porannych przyjazd do Luksemburga. Przejazd przez Dzielnicę Europejską Luksemburga, spacer po mieście- Plac Konstytucji, Katedra NMP, Plac Wilhelma i Pałac Książęcy, Plac Armii, ulica de la Corniche zwana najpiękniejszym "balkonem" Europy oraz Casemates du Bock- barokowe umocnienia obronne wykute w skale. Po zwiedzaniu odjazd w kierunku Brukseli. Przyjazd do Waterloo - zwiedzanie miejsca, gdzie 18 czerwca 1815 roku miała miejsce ostatnia bitwa Napoleona, jedna z najważniejszych i decydujących bitew w dziejach Europy. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. 

Dzień 3 

Śniadanie, przejazd do Brugii i spacer uliczkami Starego Miasta- Begijnhof, Szpital św. Jana, kościół Najświętszej Marii Panny, plac Burg z gotyckim ratuszem i Bazyliką Najświętszej Krwi, Rynek z dzwonnicą i Sukiennicami. Przejazd do Brukseli- Park Pięćdziesięciolecia z Łukiem Triumfalnym, Rondo Schumana i budynki Unii Europejskiej. Przejazd w kierunku centralnej części miasta, zwiedzanie- Katedra św. Michała i św. Guduli, Pałac królewski, Wzgórze Sztuki i Grand Place– brukselski rynek z pięknym ratuszem i barokowymi cechowymi kamieniczkami. 

W programie również dwa słynne brukselskie pomniki- fontanny- Manneken Pis i Janneke Pis. Czas wolny. Powrót do hotelu i nocleg. 

Dzień 4 

Śniadanie, wykwaterowanie i odjazd w kierunku Rotterdamu. Przejazd ulicami miasta i wizyta na Euromaszcie, najwyżej położonej platformie widokowej w Holandii. Następnie przejazd do Antwerpii. Spacer po mieście, zwiedzanie m.in. Katedry Najświętszej Marii Panny, będącej jedną z najwyższych budowli sakralnych na świecie, Grote Markt z renesansowym ratuszem i XVI-wiecznymi bogato zdobionymi kamieniczkami, Zamku Hett Steen z XII wieku, najstarszego budynku w mieście. Następnie przejazd do Hagi i zwiedzanie- Binnenhof (Domy Parlamentu), Pałac Pokoju. Wizyta w Madurodam, czyli parku "Holandia w miniaturze". Przejazd do Scheveningen, nadmorskiej dzielnicy Hagi. Czas wolny. Przejazd do hotelu zakwaterowanie i nocleg. 

Dzień 5 

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie Zaanse Schans– skansenu wiatraków koło Amsterdamu oraz wizyta na farmie serowej. Przejazd do Amsterdamu. Wizyta w szlifierni diamentów z możliwością zakupów, Rijksmuseum lub Van Gogh Museum. Spacer uliczkami miasta, wizyta na targu kwiatowym na kanale Singel, Plac Dam z Pałacem Królewskim, wiecznie tłoczna ulica Damrak. Rejs po kanałach Amsterdamu i wieczorny spacer po Dzielnicy Czerwonych Latarni (Red Light District). Czas wolny. Wieczorem wyjazd w kierunku Polski. 

Dzień 6 

Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych.

 

UWAGA: w terminie 28.04- 03.05.2017 możliwość wizyty i zwiedzania ogrodów Keukenhof

 

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie 3 noclegi w hotelach (pokoje 2-3 os. z łazienkami), 
  • wyżywienie 3 śniadania, 3 obiadokolacje,
  • opiekę pilota/przewodnika na całej trasie wycieczki, 
  • transport przejazd komfortowym autokarem, 
  • ubezpieczenie NNW, CP i KL, bagaż Signal Iduna S.A. 
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny*. 
  • * Na podstawie art. 10f ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz. U. z 2016 r. poz. 187 i 1334) i rozporządzenia Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 r. (Dz. U. z 25 listopada 2016 r. poz. 1900). 

 

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu, opłat za lokalnych przewodników, zestawów audio guide, taksy klimatycznej- łącznie ok. 65 EUR. 

 

Opcjonalnie:

  • Dopłata za pokój 1-os.- 240 zł

Zapytaj o powyższą ofertę!

Dodaj do ulubionych
Słowa kluczowe: Wycieczki, objazdowe, Kraje, Beneluxu, Holandia, Luksemburg, Brugia, Rotterdam, Antwerpia, Haga, Amsterdam, Wycieczka, Autokar, HB, -, Śniadania, i, obiadokolacje
Numer oferty: 247/3