O nasBiuro Podróży ECO TOUR działa nieprzerwalnie od 30 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować każdemu z naszych Klientów ciekawe wyjazdy i komfortowe warunki podróżowania.


Dla dzieci i młodzieży proponujemy dobrze przygotowane i bezpieczne wycieczki klasowe, zielone szkoły oraz kolonie i obozy.


Ponadto organizujemy wszelkiego rodzaju wczasy zagraniczne (w tym wycieczki egzotyczne), wycieczki objazdowe oraz pielgrzymki.


Dodatkowo oferujemy wynajem autokarów, sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych jak również polis ubezpieczeniowych.


Jesteśmy Biurem godnym zaufania i dla Państwa pewności posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki nr 58/8/99/2004, Gwarancję Ubezpieczeniową firmy Europejskie, Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób nr 00034/F3/03 i jesteśmy od wielu lat członkiem Dolnośląskiej Izby Turystyki.


Kalendarium:


W 2012 roku z okazji obchodów 20-lecia Dolnośląskiej Izby Turystyki, Biuro Podróży ECO TOUR zostało odznaczone przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego - srebrną honorową odznaką za zasługi dla Województwa Dolnośląskiego.

17 grudnia 2012 roku Biuro Podróży ECO TOUR zajęło III miejsce w konkursie na najlepszego touroperatora na Dolnym Śląsku.

 

W 2015 roku Centrum Turystyki Oskar przyznało nam tytuł AGENT TOP za najwyższą jakość obsługi Kiletów oraz dynamiczny dynamiczny rozwój współpracy.

W 2018 roku zajęliśmy III miejsce oraz otrzymaliśmy tytuł touroperatora roku decyzją Kapituły Konkursu "Dolnośląski Touroperator Roku 2018".

 

Szczególnym dla nas okresem jest rok 2019 w którym obchodzimy 30-lecie swojej działalności.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z wypoczynku oferowanego przez Biuro Podróży ECO TOUR!